Arc Tracer/pl: Difference between revisions
→Dynamo Factory
m (→Specjalność) |
|||
Line 103: | Line 103: | ||
[[File:Summon.gif|290x216px|thumb|Drone Summoning]] | [[File:Summon.gif|290x216px|thumb|Drone Summoning]] | ||
[[File:Switch.gif|290x216px|thumb|Install Switching]] | [[File:Switch.gif|290x216px|thumb|Install Switching]] | ||
''' | '''Stwórca'''/[[Geniusz]] posiada unikalną funkcję, która wspomaga go w walce - Dynamo Factory (Fabryka Dynama) | ||
* | *Używając 30PDY (0 w Trybie Dynama), Add tworzy "Drona Fabryki Dynama", który podąża za nim. Wtedy też Add może 'zainstalować' polecenie ataku, które aktywuje drona. | ||
* | *Istnieje również możliwość przełączania między 'instalacjami' kosztem 30PDY (0 w Trybie Dynama). | ||
* | *Tworzenie drona lub przełączanie między 'instalacjami' rani cele. | ||
* | *Podczas przełączania 'instalacji', wszystkie inne 'instalacje' ładują się przez 3 sekundy. | ||
* | *Dzięki przywołaniu drona zyskuje się 1KD. | ||
* | *Różne 'instalacje' zmieniają wygląd drona. | ||
<br> | <br> | ||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | {| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | ||
|- style="background:#9F81F7;" | |- style="background:#9F81F7;" | ||
! colspan="5" | | ! colspan="5" | Dron Fabryki Dynama | ||
|- style="background:#9F81F7;" | |- style="background:#9F81F7;" | ||
! rowspan="2" | Obrażenia !! rowspan="2" | Przyzwanie !! colspan="2" | Zużyte PDY !! rowspan="2" | Regeneracja | ! rowspan="2" | Obrażenia !! rowspan="2" | Przyzwanie !! colspan="2" | Zużyte PDY !! rowspan="2" | Regeneracja | ||
|- style="background:#9F81F7;" | |- style="background:#9F81F7;" | ||
! Normalnie !! W trybie | ! Normalnie !! W trybie Dynama | ||
|- | |- | ||
| - || 30 Sekund || 30 PDY || 0 PDY || 3 Sekundy | | - || 30 Sekund || 30 PDY || 0 PDY || 3 Sekundy |