Particle Accelerator: Difference between revisions
→Skill Infomation
Line 31: | Line 31: | ||
! Skill Level !! Level Required !! Damage (Magical) !! Stun Duration !! MP Usage !! DP Usage !! Cooldown | ! Skill Level !! Level Required !! Damage (Magical) !! Stun Duration !! MP Usage !! DP Usage !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="3" | 20 || 2673% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="3" | 20 || 2673% || rowspan="27" | 4 Seconds || rowspan="27" | 230 MP || rowspan="27" | 60 DP || rowspan="27" | 15 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 2733% | | align="left" | 2 || 2733% | ||
Line 70: | Line 70: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 20 (M) || 53 || 3816% | | align="left" | 20 (M) || 53 || 3816% | ||
|- | |||
| align="left" | 21 || rowspan="7" | -* || 3876% | |||
|- | |||
| align="left" | 22 || 3936% | |||
|- | |||
| align="left" | 23 || 3996% | |||
|- | |||
| align="left" | 24 || 4056% | |||
|- | |||
| align="left" | 25 || 4116% | |||
|- | |||
| align="left" | 26 || 4177% | |||
|- | |||
| align="left" | 27 || 4237% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |