Big Bang Stream: Difference between revisions
→Skill Information
(NA Chung balance, Updates added.) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
! Grenades (Magical) !! Duration !! Production<br>Cooldown | ! Grenades (Magical) !! Duration !! Production<br>Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan=2 | 25 || 156% || rowspan= | | align="left" | 1 || rowspan=2 | 25 || 156% || rowspan=22 | 300% || 20 Seconds || rowspan=22 | 0.4 Second || rowspan=22 | 200 MP || rowspan=22 | 13 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 161% || 21 Seconds | | align="left" | 2 || 161% || 21 Seconds | ||
Line 60: | Line 60: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 18 || 71 || 242% || 37 Seconds | | align="left" | 18 || 71 || 242% || 37 Seconds | ||
|- | |||
| align="left" | 19 || rowspan=18 | -* || 247% || 38 Seconds | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 252% || 39 Seconds | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || 257% || 40 Seconds | |||
|- | |||
| align="left" | 22 || 262% || 41 Seconds | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |