Anonymous user
Burst Wolf: Difference between revisions
→Skill Information
Line 51: | Line 51: | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 676% | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 676% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 1068% | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 1068% | ||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''6''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 768% | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 1214% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |