Airelinna: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) mNo edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 37: | Line 37: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 70 || 6% || colspan="3" | 17% || 48 Seconds | | align="left" | 6 || 70 || 6% || colspan="3" | 17% || 48 Seconds | ||
|- | |||
| align="left" | 7 || 74 || 7% || colspan="3" | 19% || 52 Seconds | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |