Rena/pt-br: Difference between revisions
→Habilidades Especiais
Line 129: | Line 129: | ||
{| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" style="background-color: black;" | {| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" style="background-color: black;" | ||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |||
| width="40" | [[Image:Multiplestinger.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Multiple Stinger/pt-br]] | |||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |||
| width="40" | [[Image:Assault Kick.PNG]] | |||
| align="center" width="150" | [[Assault Kick/pt-br]] | |||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[Image:Rail Stinger.PNG]] | | width="40" | [[Image:Rail Stinger.PNG]] | ||
| align="center" width="150" | [[Rail Stinger/pt-br | | align="center" width="150" | [[Rail Stinger/pt-br]] | ||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[Image:Perfect Strom.PNG]] | | width="40" | [[Image:Perfect Strom.PNG]] | ||
| align="center" width="150" | [[Perfect Storm/pt-br | | align="center" width="150" | [[Perfect Storm/pt-br]] | ||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[Image:Phoenix Strike.PNG]] | | width="40" | [[Image:Phoenix Strike.PNG]] | ||
| align="center" width="150" | [[Phoenix Strike/pt-br | | align="center" width="150" | [[Phoenix Strike/pt-br]] | ||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[Image:Aero Tornado.PNG]] | | width="40" | [[Image:Aero Tornado.PNG]] | ||
| align="center" width="150" | [[Aero Tornado/pt-br | | align="center" width="150" | [[Aero Tornado/pt-br]] | ||
|} | |} | ||