Infinite Library/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
IceSoulMOG (talk | contribs) (Created page with "__NOTOC__ {{DISPLAYTITLE:无限图书馆}} {{Languages|Library of Limitless}} {| cellpadding="5" style="border: 0px solid rgb(0, 0, 0); border-collapse: collapse;" | File:Ad...") |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 60: | Line 60: | ||
| align="left" | 17 || 68 || 19.6% || 0.5 | | align="left" | 17 || 68 || 19.6% || 0.5 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 18 || 71 || 20.2% || 0.53 | | align="left" | 18 || 71 || 20.2% || 0.53 | ||
|- | |||
| align="left" | 19 || 74 || 20.8% || 0.55 | |||
|- | |||
| align="left" | 20(M) || 77 || 21.4% || 0.58 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |