Knockdown: Difference between revisions
→Aisha (Base Class)
Line 333: | Line 333: | ||
|- | |- | ||
|ZZ'''Z''' | |ZZ'''Z''' | ||
|2 | |2 '''(KD)''' | ||
|- | |- | ||
|ZZ^'''Z''' | |ZZ^'''Z''' | ||
|?? | |?? | ||
|- | |- | ||
|^'''Z''' | |^'''Z''' | ||
Line 345: | Line 345: | ||
|- | |- | ||
|>>Z'''Z''' | |>>Z'''Z''' | ||
|1 | |1 | ||
|- | |||
|>>Z'''X''' | |||
|?? '''(KD)''' | |||
|- | |- | ||
|>>^'''Z''' | |>>^'''Z''' | ||
Line 382: | Line 385: | ||
|>>'''X''' | |>>'''X''' | ||
|1 | |1 | ||
|- | |||
|>>X'''X''' | |||
|?? '''(KD)''' | |||
|- | |- | ||
|>>^'''X''' | |>>^'''X''' | ||
Line 414: | Line 420: | ||
|- | |- | ||
|XZ'''Z''' | |XZ'''Z''' | ||
|? | |?? '''(KD)''' | ||
|- | |- | ||
|XX>'''X''' | |XX>'''X''' | ||
Line 437: | Line 443: | ||
|- | |- | ||
|ZZ>Z'''Z''' | |ZZ>Z'''Z''' | ||
|? | |? '''(KD)''' | ||
|} | |} | ||