Knockdown: Difference between revisions
→Raven (Base Class)
Line 469: | Line 469: | ||
|- | |- | ||
|ZZZ'''Z''' | |ZZZ'''Z''' | ||
| | |?? '''(KD)''' | ||
|- | |- | ||
|ZZZ'''X''' | |ZZZ'''X''' | ||
| | |?? '''(KD)''' | ||
|- | |- | ||
|^'''Z''' | |^'''Z''' | ||
Line 481: | Line 481: | ||
|- | |- | ||
|>>Z'''Z''' | |>>Z'''Z''' | ||
|1 | |1 '''(KD)''' | ||
|- | |- | ||
|>>^'''Z''' | |>>^'''Z''' | ||
Line 496: | Line 496: | ||
|- | |- | ||
|XX'''X''' | |XX'''X''' | ||
| | |?? '''(KD)''' | ||
|- | |- | ||
|^'''X''' | |^'''X''' | ||
Line 505: | Line 505: | ||
|- | |- | ||
|>>^'''X''' | |>>^'''X''' | ||
|2 | |2 '''(KD)''' | ||
|} | |} | ||
==== [[Sword Taker]] ==== | ==== [[Sword Taker]] ==== | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Attack | |||
! Knockdown Value | |||
|- | |||
|ZZZ'''Z''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|>>ZZ'''Z''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|XX'''Z'''... | |||
|?? '''(KD)''' | |||
|- | |||
|} | |||
==== [[Over Taker]] ==== | ==== [[Over Taker]] ==== | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Attack | |||
! Knockdown Value | |||
|- | |||
|XX>'''X''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|XX>X'''X''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|XX>XX'''X''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|XX^'''X''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|>>^Z'''X''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|>>^ZX'''X''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|} | |||
==== [[Blade Master]] ==== | ==== [[Blade Master]] ==== | ||
==== [[Reckless Fist]] ==== | ==== [[Reckless Fist]] ==== | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Attack | |||
! Knockdown Value | |||
|- | |||
|ZZX>'''X''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|ZZX>X'''X''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|>>^'''X''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|>>^X'''X''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|} | |||
=== '''[[Eve]] (Base Class)''' === | === '''[[Eve]] (Base Class)''' === |