Knockdown: Difference between revisions
→Eve (Base Class)
Line 591: | Line 591: | ||
=== '''[[Eve]] (Base Class)''' === | === '''[[Eve]] (Base Class)''' === | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Attack | |||
! Knockdown Value | |||
|- | |||
|'''Z''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|Z'''Z''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|ZZ'''Z''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|ZZZ'''Z''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|ZZZ'''X''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|ZZZv'''Z''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|'''X''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|X'''X''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|XX'''X''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|XX>'''X''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|XXv'''X''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|>>^'''Z''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|>>^Z'''Z''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|>>^ZZ'''Z''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|>>^'''X''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|>>'''Z''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|>>'''X''' | |||
|?? | |||
|^'''Z''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|^'''X''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|} | |||
==== [[Code Architecture]] ==== | ==== [[Code Architecture]] ==== |