Knockdown: Difference between revisions
→Rune Slayer
Line 138: | Line 138: | ||
! Attack | ! Attack | ||
! Knockdown Value | ! Knockdown Value | ||
|- | |||
|X'''Z'''Z | |||
|1 | |||
|- | |- | ||
|XZ'''Z''' | |XZ'''Z''' | ||
| | |1.2 | ||
|- | |- | ||
|>>^X'''Z''' | |>>^X'''Z''' | ||
| | |0 | ||
|- | |- | ||
|>>^XZ'''Z''' | |>>^XZ'''Z''' | ||
| | |2.2 | ||
|- | |- | ||
|} | |} |