Knockdown: Difference between revisions
→Sword Taker
Line 539: | Line 539: | ||
|?? | |?? | ||
|- | |- | ||
|>> | |>>'''Z''' | ||
| | |1 ''' | ||
|- | |||
|>>Z'''Z''' | |||
|0 | |||
|- | |- | ||
|>>ZZ'''Z''' | |>>ZZ'''Z''' | ||
| | |0 | ||
|- | |- | ||
|XX'''Z'''... | |XX'''Z'''... |
Line 539: | Line 539: | ||
|?? | |?? | ||
|- | |- | ||
|>> | |>>'''Z''' | ||
| | |1 ''' | ||
|- | |||
|>>Z'''Z''' | |||
|0 | |||
|- | |- | ||
|>>ZZ'''Z''' | |>>ZZ'''Z''' | ||
| | |0 | ||
|- | |- | ||
|XX'''Z'''... | |XX'''Z'''... |
edits