Elsword: Difference between revisions
→Skills
CheeseLuvas (talk | contribs) |
Shironsaki (talk | contribs) (→Skills) |
||
Line 99: | Line 99: | ||
| width="40" | [[Image:ElSkill12.png]]<br> | | width="40" | [[Image:ElSkill12.png]]<br> | ||
| width="150" | [[Kick]] | | width="150" | [[Kick]] | ||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |||
| width="40" | [[Image:Roll.png]]<br> | |||
| width="150" | [[Roll]] | |||
|} | |} | ||