Super Nova: Difference between revisions
→Skill Information
No edit summary |
|||
Line 40: | Line 40: | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | ?% Magic Damage | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | ?% Magic Damage | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | ?% | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | ?% | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="border-style: solid; border-width: 1px; text-align: center;"| 8 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan=" | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="6" | <center>300MP</center> | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan=" | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="6" | <center>30 Seconds</center> | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | ||
Line 66: | Line 66: | ||
| rowspan="1" | 528~1056% Magic Damage | | rowspan="1" | 528~1056% Magic Damage | ||
| rowspan="1" | 1056~2112% Magic Damage | | rowspan="1" | 1056~2112% Magic Damage | ||
| rowspan="1" | 10% | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 6 | |||
| rowspan="1" | 700 | |||
| rowspan="1" | 572~1144% Magic Damage | |||
| rowspan="1" | 1144~2288% Magic Damage | |||
| rowspan="1" | 10% | | rowspan="1" | 10% | ||
|} | |} |