25,204
edits
No edit summary |
(→Belder) |
||
Line 379: | Line 379: | ||
|- | |- | ||
| 5-4 | | 5-4 | ||
| <br> | | [[Image:Image3336.png|center]]<br> | ||
| Puppet Night<br> | | Puppet Night<br> | ||
| Common<br> | | Common<br> | ||
| [BottomAcc: P/M.Atk+30, 1%Crit]<br> | | [BottomAcc: P/M.Atk+30, 1%Crit]<br> | ||
|- | |||
| ??? | |||
| [[Image:Image3322.png|center]]<br> | |||
| ???<br> | |||
| Common<br> | |||
| ???<br> | |||
|- | |||
| ??? | |||
| [[Image:Image1288.png|center]]<br> | |||
| ???<br> | |||
| Common<br> | |||
| ???<br> | |||
|} | |} |