Boss Drops: Difference between revisions
no edit summary
(→Belder) |
No edit summary |
||
Line 377: | Line 377: | ||
| Common<br> | | Common<br> | ||
| [ArmAcc: P.Atk -15, M.Atk-15, P.Def + 10, M.Def +10, 6%HP]<br> | | [ArmAcc: P.Atk -15, M.Atk-15, P.Def + 10, M.Def +10, 6%HP]<br> | ||
|- | |||
| 5-3 | |||
| <br> | |||
| Macgerd's Bow<br> | |||
| Rena<br> | |||
| [Lvl 46 Rena Weapon: P.Atk+2784, M.Atk+3099, HP+1007, 3%Crit, 3%Speed]<br> | |||
|- | |- | ||
| 5-4 | | 5-4 | ||
| [[Image:Image3336.png|center]]<br> | | [[Image:Image3336.png|center]]<br> | ||
| Puppet Night<br> | | Puppet Night<br> | ||
| Common<br> | | Common<br> | ||
| [BottomAcc: P/M.Atk+30, 1%Crit]<br> | | [BottomAcc: P/M.Atk+30, 1%Crit]<br> | ||
|- | |- | ||
| ??? | | ??? | ||
| [[Image:Image3322.png|center]]<br> | | [[Image:Image3322.png|center]]<br> | ||
| ???<br> | | ???<br> | ||
| Common<br> | | Common<br> | ||
| ???<br> | | ???<br> | ||
|- | |- | ||
| ??? | | ??? | ||
| [[Image:Image1288.png|center]]<br> | | [[Image:Image1288.png|center]]<br> | ||
| ???<br> | | ???<br> | ||
| Common<br> | | Common<br> | ||
| ???<br> | | ???<br> | ||
|} | |} |