Luna Blade: Difference between revisions
→Skill Information
KidNinja43 (talk | contribs) |
Shironsaki (talk | contribs) |
||
Line 36: | Line 36: | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 1250% Magical Damage | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 1250% Magical Damage | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | <center>-30% MP</center> | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | <center>-30% MP</center> | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan=" | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="6" | <center>1</center> | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan=" | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="6" | <center>200MP</center> | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan=" | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="6" | <center>7 Seconds</center> | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | ||
Line 52: | Line 52: | ||
| rowspan="1" | <center>-45% MP</center> | | rowspan="1" | <center>-45% MP</center> | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 '''(M)''' | ||
| rowspan="1" | 2375% Magical Damage | | rowspan="1" | 2375% Magical Damage | ||
| rowspan="1" | <center>-50% MP</center> | | rowspan="1" | <center>-50% MP</center> | ||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 6 | |||
| rowspan="1" | 2750% Magical Damage | |||
| rowspan="1" | <center>-52% MP</center> | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |