Wind Blade: Difference between revisions
no edit summary
CheeseLuvas (talk | contribs) No edit summary |
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 33: | Line 33: | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 672% Magical Damage | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 672% Magical Damage | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="border-style: solid; border-width: 1px; text-align: center;"| 1 Hit | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan=" | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="5" | <center>100MP</center> | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan=" | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="5" | <center>5 Seconds</center> | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | ||
Line 48: | Line 48: | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | ||
| rowspan="1" | 1277% Magical Damage | | rowspan="1" | 1277% Magical Damage | ||
|} | |||
== After 29/03/12 patch (KR only) Skill Infomation == | |||
{| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | '''Skill Level''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | <center>'''Damage'''</center> | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | <center>'''Hits'''</center> | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | <center>MP</center> | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | <center>Cooldown</center> | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 882% Magical Damage | |||
| rowspan="5" style="border-style: solid; border-width: 1px; text-align: center;"| 1 Hit | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="5" | <center>100MP</center> | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="5" | <center>5 Seconds</center> | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | |||
| rowspan="1" | | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 3 | |||
| rowspan="1" | | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 4 | |||
| rowspan="1" | | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | |||
| rowspan="1" | | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |