Crescent Kick: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
! First Two Crescents !! Final Crescent !! First Two Crescents !! Final Crescent !! First Two !! Final | ! First Two Crescents !! Final Crescent !! First Two Crescents !! Final Crescent !! First Two !! Final | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 25 || 550% || 684% || 703% || 938% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 25 || 550% || 684% || 703% || 938% || rowspan="21" | 2 || rowspan="21" | 1 || rowspan="21" | 200 MP || rowspan="21" | 11 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 568% || 706% || 726% || 968% | | align="left" | 2 || 568% || 706% || 726% || 968% | ||
Line 62: | Line 62: | ||
| align="left" | 17 || 68 || 836% || 1040% || 1069% || 1426% | | align="left" | 17 || 68 || 836% || 1040% || 1069% || 1426% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 18 || 71 || 854% || 1062% || 1091% || 1456% | | align="left" | 18 || 71 || 854% || 1062% || 1091% || 1456% | ||
|- | |||
| align="left" | 19 || 74 || 872% || 1084% || 1114% || 1487% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 77 || 890% || 1106% || 1137% || 1517% | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || -* || 908% || 1129% || 1160% || 1548% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |