Violent Attack: Difference between revisions
→Skill Information
Gyrodynamo (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 26: | Line 26: | ||
! Launch !! Somersault Kick !! Descending Drill !! Launch !! Kick !! Drill | ! Launch !! Somersault Kick !! Descending Drill !! Launch !! Kick !! Drill | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 702% || 263% || 127% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 702% || 263% || 127% || rowspan="17" | 1 || rowspan="17" | 12 || rowspan="17" | Unlimited || rowspan="17" | 300 MP || rowspan="17" | 21 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 725% || 272% || 131% | | align="left" | 2 || 725% || 272% || 131% | ||
Line 51: | Line 51: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 71 || 976% || 366% || 177% | | align="left" | 13 || 71 || 976% || 366% || 177% | ||
|- | |||
| align="left" | 14 || 74 || 999% || 374% || 181% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 77 || 1021% || 383% || 185% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 80 || 1044% || 391% || 189% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 83 || 1067% || 400% || 193% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |