Low Kick: Difference between revisions
→Skill Information
No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
! Skill Level !! Required Level !! Damage (Physical) !! Debuff Duration !! Success Rate !! MP Usage !! Cooldown | ! Skill Level !! Required Level !! Damage (Physical) !! Debuff Duration !! Success Rate !! MP Usage !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align=left | 1 || rowspan=2 | 30 || 467% || rowspan= | | align=left | 1 || rowspan=2 | 30 || 467% || rowspan=21 | 10 Seconds || rowspan=21 | 70% || rowspan=21 | 25 MP || rowspan=21 | 5 seconds | ||
|- | |- | ||
| align=left | 2 || 482% | | align=left | 2 || 482% | ||
Line 56: | Line 56: | ||
| align=left | 16 || 70 || 695% | | align=left | 16 || 70 || 695% | ||
|- | |- | ||
| align=left | 17 || 73 || 710% | | align=left | 17 || 73 || 710% | ||
|- | |||
| align=left | 18 || 76 || 725% | |||
|- | |||
| align=left | 19 || 79 || 740% | |||
|- | |||
| align=left | 20 (M) || 82 || 755% | |||
|- | |||
| align=left | 21 || -* || 771% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |