Magic Intensification: Difference between revisions
m
→Skill Information
Line 31: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 71 || +75 MP || 2.5% | | align="left" | 5 || 71 || +75 MP || 2.5% | ||
|- | |||
| align="left" | 6 || 75 || +90 MP || 3.0% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 79 || +105 MP || 3.5% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 83 || +120 MP || 4.0% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |