Sprint: Difference between revisions
m
→Skill Information
Line 34: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 74 || 21% | | align="left" | 7 || 74 || 21% | ||
|- | |||
| align="left" | 8 || 78 || 24% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || 82 || 27% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |