Vital Point Piercing: Difference between revisions
m
→Skill Information
Grizzlyl3ear (talk | contribs) |
Grizzlyl3ear (talk | contribs) |
||
Line 36: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 74 || 7.5% || 17 || 10 | | align="left" | 7 || 74 || 7.5% || 17 || 10 | ||
|- | |||
| align="left" | 8 || 78 || 8% || 18 || 11 | | align="left" | 8 || 78 || 8% || 18 || 11 | ||
|} | |} |