Sander/zh-hans: Difference between revisions
no edit summary
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 42: | Line 42: | ||
|[[File:7-1CN.png]] | |[[File:7-1CN.png]] | ||
|[[8-1/zh-hans|'''荒芜的桑德斯''']] | |[[8-1/zh-hans|'''荒芜的桑德斯''']] | ||
|[[File:7- | |[[File:7-5CN.png]] | ||
|[[8- | |[[8-5/zh-hans|'''桑德斯号''']] | ||
|- | |- | ||
|[[File:7-2CN.png]] | |[[File:7-2CN.png]] | ||
|[[8-2/zh-hans|'''加鲁派岩林''']] | |[[8-2/zh-hans|'''加鲁派岩林''']] | ||
|[[File:7- | |[[File:7-6CN.png]] | ||
|[[8- | |[[8-6/zh-hans|'''贝希摩斯心脏''']] | ||
|- | |- | ||
|[[File:7-3CN.png]] | |[[File:7-3CN.png]] | ||
|[[8-3/zh-hans|'''沙漠托克的巢穴''']] | |[[8-3/zh-hans|'''沙漠托克的巢穴''']] | ||
|[[File:7- | |[[File:8-X.png]] | ||
|[[8- | |[[8-X/zh-hans|'''???''']] | ||
|- | |||
|[[File:7-4CN.png]] | |||
|[[8-4/zh-hans|'''卡鲁索部落''']] | |||
|} | |} | ||
<span style="display:none">}}</span> | <span style="display:none">}}</span> |