Anonymous user
Knockdown: Difference between revisions
→Elsword (Base Class)
Line 71: | Line 71: | ||
|>>^Z'''Z''' | |>>^Z'''Z''' | ||
|0 | |0 | ||
|- | |||
|^'''X''' | |||
|? (KD but catchable) | |||
|- | |- | ||
|>>^'''X''' | |>>^'''X''' |
Line 71: | Line 71: | ||
|>>^Z'''Z''' | |>>^Z'''Z''' | ||
|0 | |0 | ||
|- | |||
|^'''X''' | |||
|? (KD but catchable) | |||
|- | |- | ||
|>>^'''X''' | |>>^'''X''' |