Apollyon: Difference between revisions
→Skill Information
m (Text replacement - "== Skill Note ==" to "== Skill Note ==") |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 48: | Line 48: | ||
| align="left" | 7 || 53 || 1282% ~ 2052% || 2566% ~ 4105% | | align="left" | 7 || 53 || 1282% ~ 2052% || 2566% ~ 4105% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 56 || % ~ % || % ~ % | | align="left" | 8 || 56 || 1317% ~ 2107% || 2635% ~ 4217% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 59 || % ~ % || % ~ % | | align="left" | 9 || 59 || 1352% ~ 2163% || 2705% ~ 4328% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 62 || % ~ % || % ~ % | | align="left" | 10 || 62 || 1387% ~ 2219% || 2775% ~ 4440% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 65 || % ~ % || % ~ % | | align="left" | 11 || 65 || 1422% ~ 2275% || 2845% ~ 4552% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 68 || % ~ % || % ~ % | | align="left" | 12 || 68 || 1457% ~ 2331% || 2915% ~ 4663% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 71 || % ~ % || % ~ % | | align="left" | 13 || 71 || 1491% ~ 2386% || 2984% ~ 4775% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 74 || % ~ % || % ~ % | | align="left" | 14 || 74 || 1526% ~ 2442% || 3054% ~ 4887% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 77 || % ~ % || % ~ % | | align="left" | 15 || 77 || 1561% ~ 2498% || 3124% ~ 4998% | ||
|- | |||
| align="left" | 16 || 80 || 1596% ~ 2554% || 3194% ~ 5110% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 83 || 1631% ~ 2610% || 3262% ~ 5222% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |