Heavy Railgun: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) mNo edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 27: | Line 27: | ||
! Shell<br>(Physical) !!Explosions<br>(Magical) !! Shell !! Explosion | ! Shell<br>(Physical) !!Explosions<br>(Magical) !! Shell !! Explosion | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan=2 | 30 || 931% || 1075% || rowspan= | | align="left" | 1 || rowspan=2 | 30 || 931% → 310% || 1075% || rowspan=19 | 1 || rowspan=19 | 2 || rowspan=19 | 1 || rowspan=19 | 200 MP || rowspan=19 | 15 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 961% || 1110% | | align="left" | 2 || 961% → 320% || 1110% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 31 || 992% || 1145% | | align="left" | 3 || 31 || 992% → 331% || 1145% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 34 || 1022% || 1180% | | align="left" | 4 || 34 || 1022% → 341% || 1180% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 37 || 1052% || 1215% | | align="left" | 5 || 37 || 1052% → 351% || 1215% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 40 || 1082% || 1250% | | align="left" | 6 || 40 || 1082% → 361% || 1250% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 43 || 1113% || 1285% | | align="left" | 7 || 43 || 1113% → 371% || 1285% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 46 || 1143% || 1320% | | align="left" | 8 || 46 || 1143% → 381% || 1320% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 49 || 1173% || 1355% | | align="left" | 9 || 49 || 1173% → 391% || 1355% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 52 || 1203% || 1389% | | align="left" | 10 || 52 || 1203% → 401% || 1389% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 55 || 1234% || 1424% | | align="left" | 11 || 55 || 1234% → 411% || 1424% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 58 || 1264% || 1459% | | align="left" | 12 || 58 || 1264% → 421% || 1459% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 61 || 1294% || 1494% | | align="left" | 13 || 61 || 1294% → 431% || 1494% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 64 || 1324% || 1529% | | align="left" | 14 || 64 || 1324% → 441% || 1529% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 67 || 1355% || 1564% | | align="left" | 15 || 67 || 1355% → 452% || 1564% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 16 || 70 || 1385% || 1599% | | align="left" | 16 || 70 || 1385% → 462% || 1599% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 73 || 1415% || 1634% | | align="left" | 17 || 73 || 1415% → 472% || 1634% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 18 || 76 || - || | | align="left" | 18 || 76 || 1445% → 482% || 1669% | ||
|- | |||
| align="left" | 19 || 79 || 1476% → 492% || 1704% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |