Weapon Break: Difference between revisions
→Skill Information
m (Updated values (based on NA)) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 50: | Line 50: | ||
| align="left" | 13 || 61 || 646% || 25% | | align="left" | 13 || 61 || 646% || 25% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 64 || 661% || | | align="left" | 14 || 64 || 661% || 26% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 67 || 677% || | | align="left" | 15 || 67 || 677% || 27% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 16 || 70 || 692% || | | align="left" | 16 || 70 || 692% || 28% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 73 || 707% || | | align="left" | 17 || 73 || 707% || 29% | ||
|- | |||
| align="left" | 18 || 76 || 722% || % | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 79 || 737% || 30% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 82 || 752% || % | |||
|} | |} | ||