Iron Physique: Difference between revisions
→Skill Information
Frenzyfriend (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 21: | Line 21: | ||
! Skill Level !! Required Level !! HP Increase | ! Skill Level !! Required Level !! HP Increase | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 60 || + | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 60 || +5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || + | | align="left" | 2 || +7.5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 63 || + | | align="left" | 3 || 63 || +10% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 67 || + | | align="left" | 4 || 67 || +12.5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 71 || + | | align="left" | 5 || 71 || +15% | ||
|- | |||
| align="left" | 6 || 75 || +17.5% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 79 || +20% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 83 || +22.5% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |