Lightning Surge: Difference between revisions
→Skill Information
(Already mentioned above) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
! Per Stack !! Max Stack | ! Per Stack !! Max Stack | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan=2 | 50 || | | align="left" | 1 || rowspan=2 | 50 || 2.5% || 1.5% || rowspan=10 | 5 || rowspan=10 | 5 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || 3.4% || 2.1% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 53 || | | align="left" | 3 || 53 || 4.4% || 2.6% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 57 || | | align="left" | 4 || 57 || 5.3% || 3.2% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 61 || | | align="left" | 5 || 61 || 6.3% || 3.7% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 65 || | | align="left" | 6 || 65 || 7.2% || 4.3% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 69 || | | align="left" | 7 || 69 || 8.2% || % | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 73 || | | align="left" | 8 || 73 || 9.1% || % | ||
|- | |||
| align="left" | 9 || 77 || 10% || 6% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 81 || % || % | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |