Fighting Spirit/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
m (Text replacement - "__NOTOC__ \{\{ *[Dd][iI][Ss][Pp][Ll][Aa][Yy][Tt][Ii][Tt][Ll][Ee] *: *" to "__NOTOC__{{DISPLAYTITLE:") |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 32: | Line 32: | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 60 || 2% || 10% || 1 | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 60 || 2% || 10% || 1 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || 2% || 10% || rowspan="2" | 2 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 63 || | | align="left" | 3 || 63 || 3% || 15% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 67 || | | align="left" | 4 || 67 || % || % || rowspan="2" | 3 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 71 || | | align="left" | 5 || 71 || % || % | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 75 || | | align="left" | 6 || 75 || % || % || rowspan="2" | 4 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 79 || 8% || | | align="left" | 7 || 79 || 6% || 30% | ||
|- | |||
| align="left" | 8 || 83 || % || % || | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |