Hell Stone: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 29: | Line 29: | ||
! Primary !! Secondary !! Primary !! Secondary | ! Primary !! Secondary !! Primary !! Secondary | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || 156% || 175% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || 156% || 175% || rowspan="20" | 2 || rowspan="20" | 5 || rowspan="20" | 3 || rowspan="20" | 6 || rowspan="20" | 100 MP || rowspan="20" | 10 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 161% || 181% | | align="left" | 2 || 161% || 181% | ||
Line 62: | Line 62: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 78 || 237% || 266% | | align="left" | 17 || 78 || 237% || 266% | ||
|- | |||
| align="left" | 18 || 81 || 242% || 272% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 84 || 247% || 277% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 87 || 252% || 283% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |