Artillery Nova: Difference between revisions
→Skill Information
No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
! Skill Level !! Level Required !! Destroyer (Physical) !! Explosion (Magical) !! Range !! Ammo Usage !! MP Usage !! Cooldown | ! Skill Level !! Level Required !! Destroyer (Physical) !! Explosion (Magical) !! Range !! Ammo Usage !! MP Usage !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 45 || 49.91% || 1162% ~ 1626% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 45 || 49.91% || 1162% ~ 1626% || rowspan="13" | 0 ~ 600 || rowspan="13" | 1 || rowspan="13" | 50 MP || rowspan="13" | 10 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 52.23% || 1214% ~ 1700% | | align="left" | 2 || 52.23% || 1214% ~ 1700% | ||
Line 44: | Line 44: | ||
| align="left" | 10 || 76 || 70.17% || 1632% ~ 2285% | | align="left" | 10 || 76 || 70.17% || 1632% ~ 2285% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 80 || | | align="left" | 11 || 80 || 72.40% || 1684% ~ 2358% | ||
|- | |||
| align="left" | 12 || 84 || 74.63% || 1737% ~ 2432% | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || 88 || 76.86% || 1789% ~ 2505% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |