Burst Wolf: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
! Impact !! Burst | ! Impact !! Burst | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 45 || 599% || 1400% || rowspan="3" | 1 || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 45 || 599% || 1400% || rowspan="3" | 1 || rowspan="12" | 100 MP || rowspan="12" | 10 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 625% || 1463% | | align="left" | 2 || 625% || 1463% | ||
Line 41: | Line 41: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 72 || 814% || 1904% | | align="left" | 9 || 72 || 814% || 1904% | ||
|- | |||
| align="left" | 10 || 76 || 841% || 1967% || rowspan="3" | 4 | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 80 || 868% || 2030% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 84 || 895% || 2093% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |