Calculated Strike: Difference between revisions
→Skill Information
No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 22: | Line 22: | ||
! Skill<br>Level || Required<br>Level || ZZZZ[Z]<br>(KD Reduction) || colspan="2" | ZXX[X] (Damage Increase) || HP Recovery || Max Enhancement<br>Stack || Duration | ! Skill<br>Level || Required<br>Level || ZZZZ[Z]<br>(KD Reduction) || colspan="2" | ZXX[X] (Damage Increase) || HP Recovery || Max Enhancement<br>Stack || Duration | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 50 || -1 | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 50 || -1.3 || ([Stack] × 3 +50)% || 53% ~ 80% || [Stack] × 0.3% || rowspan="10" | 10 Stacks || rowspan="10" | 10 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || -1.9 || ([Stack] × 4 +50)% || 54% ~ 90% || [Stack] x 0.4% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 53 || - | | align="left" | 3 || 53 || -2.5 || ([Stack] × 5 +50)% || 55% ~ 100% || [Stack] x 0.5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 57 || - | | align="left" | 4 || 57 || -3.1 || ([Stack] × 6 +50)% || 56% ~ 110% || [Stack] x 0.6% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 61 || | | align="left" | 5 || 61 || || ([Stack] × ? +50)% || % ~ % || [Stack] x % | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 65 || | | align="left" | 6 || 65 || || ([Stack] × ? +50)% || % ~ % || [Stack] x % | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 69 || | | align="left" | 7 || 69 || || ([Stack] × ? +50)% || % ~ % || [Stack] x % | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 73 || | | align="left" | 8 || 73 || || ([Stack] × ? +50)% || % ~ % || [Stack] x % | ||
|- | |||
| align="left" | 9 || 77 || -6.3 || ([Stack] × 13 +50)% || 63% ~ 180% || [Stack] x 1.3% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 81 || || ([Stack] × ? +50)% || % ~ % || [Stack] x % | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
== Tip and Details == | == Tip and Details == |