Valkyrie's Javelin: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
! Nasod Spear <br>(Physical) !! Spear Blast <br>(Magical) !! Nasod Spear !! Spear Blast | ! Nasod Spear <br>(Physical) !! Spear Blast <br>(Magical) !! Nasod Spear !! Spear Blast | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan=2 | 25 || 477% || 176% || rowspan= | | align="left" | 1 || rowspan=2 | 25 || 477% || 176% || rowspan=21 | 1 (per javelin) || rowspan=21 | 8 (per javelin)<br>10 (per target) || rowspan=21 | 200 MP || rowspan=21 | 13 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 493% || 182% | | align="left" | 2 || 493% || 182% | ||
Line 59: | Line 59: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 18 || 71 || 741% || 273% | | align="left" | 18 || 71 || 741% || 273% | ||
|- | |||
| align="left" | 19 || 74 || 756% || 279% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 77 || 772% || 285% | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || -* || 787% || 290% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |