Archenemy: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
! Normal !! Awakening | ! Normal !! Awakening | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan=2 | 55 || 448% || 572% || rowspan= | | align="left" | 1 || rowspan=2 | 55 || 448% || 572% || rowspan=10 | 4 || rowspan=10 | -15 per hit || rowspan=10 | 30 Seconds || rowspan=10 | 150 MP || rowspan=10 | 15 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 482% || 615% | | align="left" | 2 || 482% || 615% | ||
Line 37: | Line 37: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 74 || 650% || 829% | | align="left" | 7 || 74 || 650% || 829% | ||
|- | |||
| align="left" | 8 || 78 || 683% || 872% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || 82 || 717% || 915% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 86 || 750% || 958% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |