Flame Rose/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
IceSoulMOG (talk | contribs) (→更新) |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
! 发射 !! 拉扯 | ! 发射 !! 拉扯 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 50 || 363% || 272% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 50 || 363% || 272% || rowspan="11" | 30 MP<br>(16 MP(22 MP)) || rowspan="11" | 7 秒<br>(1.75 秒(3.5 秒)) | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 379% || 284% | | align="left" | 2 || 379% || 284% | ||
Line 43: | Line 43: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 73 || 477% || 358% | | align="left" | 8 || 73 || 477% || 358% | ||
|- | |||
| align="left" | 9 || 77 || 494% || 370% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 81 || 510% || 382% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 85 || 526% || 394% | |||
|} | |} | ||
{{SkillTextCN|等级限制|7}} | {{SkillTextCN|等级限制|7}} |