Overheat Mode Activated!: Difference between revisions
→Skill Information
No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 21: | Line 21: | ||
! rowspan="2" | Skill Level !! rowspan="2" | Level Required !! colspan="3" | Overheat Buff | ! rowspan="2" | Skill Level !! rowspan="2" | Level Required !! colspan="3" | Overheat Buff | ||
|- style="background:{{ColorSel|CharLight|Raven}}" | |- style="background:{{ColorSel|CharLight|Raven}}" | ||
!Damage Increase !! Duration Increase !! Stacks possible | ! Damage Increase !! Duration Increase !! Stacks possible | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 60 || + | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 60 || +0% || 0 Second || rowspan=5 | 2 stacks | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || + | | align="left" | 2 || +0.3% || 0.5 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 63 || + | | align="left" | 3 || 63 || +0.7% || 1 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 67 || + | | align="left" | 4 || 67 || +1% || 1.5 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 71 || +3% || 5 Seconds | | align="left" | 5 || 71 || +1.3% || 2 Seconds | ||
|- | |||
| align="left" | 6 || 75 || +1.7% || 2.5 Seconds | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 79 || +2% || 3 Seconds | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 83 || +2.3% || 3.5 Seconds | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |