Sonic Wave/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
! 挑空 !! 回旋斩 !! 挑空 !! 回旋斩 | ! 挑空 !! 回旋斩 !! 挑空 !! 回旋斩 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 297% || 594% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 297% || 594% || rowspan="20" | 1 || rowspan="20" | 4 || rowspan="20" | 200 MP || rowspan="20" | 11 秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 307% || 613% | | align="left" | 2 || 307% || 613% | ||
Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 73 || 452% || 903% | | align="left" | 17 || 73 || 452% || 903% | ||
|- | |||
| align="left" | 18 || 76 || 461% || 922% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 79 || 471% || 941% | |||
|- | |||
| align="left" | 20(M) || 82 || 481% || 961% | |||
|} | |} | ||
{{SkillTextCN|等级限制|16}}<br> | {{SkillTextCN|等级限制|16}}<br> |