Call of Ruin/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
m (Text replacement - "__NOTOC__ \{\{ *[Dd][Ii][Ss][Pp][Ll][Aa][Yy][Tt][Ii][Tt][Ll][Ee] *: *" to "__NOTOC__{{DISPLAYTITLE:") |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 30: | Line 30: | ||
! 普通 !! 笔记 !! 普通 !! 笔记 | ! 普通 !! 笔记 !! 普通 !! 笔记 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan=2 | 40 || 279% || rowspan= | | align="left" | 1 || rowspan=2 | 40 || 279% || rowspan=17 | * 0.55 || 493% || 2791% || rowspan=17 | 4 || rowspan=17 | 8 || rowspan=17 | 1 || rowspan=17 | 1 || rowspan=17 | 300 MP || rowspan=17 | 23 秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 288% || 509% || 2882% | | align="left" | 2 || 288% || 509% || 2882% | ||
Line 55: | Line 55: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 71 || 388% || 685% || 3879% | | align="left" | 13 || 71 || 388% || 685% || 3879% | ||
|- | |||
| align="left" | 14 || 74 || 397% || 691% || 3969% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 77 || 406% || 697% || 4059% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 80 || 415% || 706%|| 4149% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 83 || % || %|| % | |||
|} | |} | ||
{{SkillTextCN|等级限制|12}} | {{SkillTextCN|等级限制|12}} |