Elemental Storm: Difference between revisions
→Skill Information
m (Text replacement - "== Requirements == {{#Widget:AdsenseR}}" to "== Requirements == {{#Widget:AdsenseR2}}") |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
! Ice !! Lightning !! Fire !! Ice !! Lightning !! Fire | ! Ice !! Lightning !! Fire !! Ice !! Lightning !! Fire | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 65 || 406% || 369% || 976% || rowspan=" | | align="left" | 1 || 65 || 406% || 369% || 976% || rowspan="5" | 8 || rowspan="5" | 10 || rowspan="5" | 5 || rowspan="5" | 300 MP || rowspan="5" | 180 Seconds || rowspan="5" | [[Image:ElWater.png|link=El's Essence]] x1 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 70 || 431% || 392% || 1037% | | align="left" | 2 || 70 || 431% || 392% || 1037% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 75 || 456% || 415% || 1098% | | align="left" | 3 || 75 || 456% || 415% || 1098% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 80 || 482% || 438% || 1159% | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || 85 || % || % || % | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |