Asurachan
Joined 3 May 2015
→My Characters in PH
Line 34: | Line 34: | ||
! Rank !! Class !! In-Game Name !! Level !! Guild !! Couple !! Active !! Title | ! Rank !! Class !! In-Game Name !! Level !! Guild !! Couple !! Active !! Title | ||
|- | |- | ||
| [[Image:RankA.png]] || [[Image:SDNEW.png]] || '''minika027''' || | | [[Image:RankA.png]] || [[Image:SDNEW.png]] || '''minika027''' || 52 || [[Agony]] || None || Sometimes || [[Image:The_Challenger.png]] | ||
|- | |- | ||
| [[Image:RankA.png]] || [[Image:AANEW.png]] || '''Asuraflare''' || | | [[Image:RankA.png]] || [[Image:AANEW.png]] || '''Asuraflare''' || 66 || [[KuroKitsune]] || None || Sometimes || [[Image:winner_of_eredia.png]] | ||
|- | |- | ||
| [[Image:RankC.png]] || [[Image:LDNEW.png]] || '''AsurachanYR''' || 21 || TheDragonTail || None || Sometimes || [[Image:Title_20_English.png]] | | [[Image:RankC.png]] || [[Image:LDNEW.png]] || '''AsurachanYR''' || 21 || TheDragonTail || None || Sometimes || [[Image:Title_20_English.png]] | ||
|- | |- | ||
| [[Image:RankC.png]] || [[Image:CRNEW.png]] || '''TheInFects''' || 28 || [[LaughingcoffinsS]] || None || No || [[Image:Title_10770.png]] | | [[Image:RankC.png]] || [[Image:CRNEW.png]] || '''TheInFects''' || 28 || [[None / LaughingcoffinsS]] || None || No || [[Image:Title_10770.png]] | ||
|- | |- | ||
| [[Image: | | [[Image:RankD.png]] || [[Image:EveNEW.png]] || '''EVEE80''' || 26 || [[Agony] || None || No || [[Image:Ann's_Gift.png]] | ||
|- | |||
| [[Image:RankNull.png]] || [[Image:EveNEW.png]] || EveisFlaaaat || 4 || None || None || No || None | |||
|- | |- | ||
| [[Image:RankNull.png]] || [[Image:LuCielNEW.png]] || '''?''' || 1 || None || None || No | | [[Image:RankNull.png]] || [[Image:LuCielNEW.png]] || '''?''' || 1 || None || None || No |