Guild:Syllveranda: Difference between revisions
→Guild Members
Line 43: | Line 43: | ||
|- | |- | ||
| [[Image:RankS.png]] || [[File:RSNEW.png]] || StarSlash911 || <FONT COLOR= "#00CF00">Officer</FONT> | | [[Image:RankS.png]] || [[File:RSNEW.png]] || StarSlash911 || <FONT COLOR= "#00CF00">Officer</FONT> | ||
|- | |||
| [[Image:SSS.png]] || [[File:NWNEW.png]] || Kuroneko9 || <FONT COLOR= "#00CF00">Officer</FONT> | |||
|- | |- | ||
| N/A || [[File:PTNEW.png]] || InuKami16 || <FONT COLOR= "#00CF00">Officer</FONT> | | N/A || [[File:PTNEW.png]] || InuKami16 || <FONT COLOR= "#00CF00">Officer</FONT> | ||
Line 49: | Line 51: | ||
|- | |- | ||
| ? || [[File:WSNEW.png]] || Iajino || <FONT COLOR= "#00CF00">Officer</FONT> | | ? || [[File:WSNEW.png]] || Iajino || <FONT COLOR= "#00CF00">Officer</FONT> | ||
|} | |} |