RaptorLangley
Joined 15 December 2014
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
|name=NecroMacro | |name=NecroMacro | ||
|color={{ColorSel|Character|Raven}} | |color={{ColorSel|Character|Raven}} | ||
|image=[[File:RaptorLangley.png| | |image=[[File:RaptorLangley.png|300px]] | ||
|RD=[[File:Flag-es.png|20px]] 18 | |RD=[[File:Flag-es.png|20px]] 18 Diciembre 2013<br>[[File:Flag-us.png|20px]] December 22th 2013 | ||
|class=Blade Master<br>Maestro de la espada | |class=Blade Master<br>Maestro de la espada | ||
}} | }} | ||
== Personajes - Characters == | |||
=== Servidor ES [[File:Flag-es.png|20px]] === | |||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | |||
|- style="background-color: {{ColorSel|Character|Raven}}" class="textfloat" | |||
! Personaje !! Apodo !! Nivel !! Personaje !! Apodo !! Nivel !! Personaje !! Apodo !! Nivel | |||
|- | |||
| [[File:BMNEW.png]] || '''NecroMacro''' || 72 | |||
| [[File:CENEW.png]] || EveTrol || 20 | |||
| [[File:ISNEW.png]] || ¿? || 0 | |||
|- | |||
| [[File:SDNEW.png]] || Araskill || 60 | |||
| [[File:ATNEW.png]] || AddTrol || 20 | |||
| [[File:RSNEW.png]] || ¿? || 0 | |||
|- | |||
| [[File:DCNEW.png]] || ShunHyong || 56 | |||
| [[File:CANEW.png]] || TrolEve || 21 | |||
| [[File:RFNEW.png]] || ¿? || 0 | |||
|- | |||
| [[File:GMNEW.png]] || ElizaBaum || 56 | |||
| [[File:TiTNEW.png]] || TrolAdd || 20 | |||
| [[File:VCNEW.png]] || ¿? || 0 | |||
|- | |||
| [[File:LPNEW.png]] || AddYggdrasil || 56 | |||
| [[File:LSNEW.png]] || AraTrol || 20 | |||
| [[File:IPNEW.png]] || ¿? || 0 | |||
|- | |||
| [[File:CBSNEW.png]] || Nevelion || 56 | |||
| [[File:DKNEW.png]] || ElesisTrol || 25 | |||
| [[File:TTNEW.png]] || ¿? || 0 |