Mount System: Difference between revisions
→How to access Mounts
IceSoulMOG (talk | contribs) |
|||
Line 121: | Line 121: | ||
| [[Image:HQ Shop Item 550194.png]] || Oberon 650 Ver.Dororo(오베론 650 Ver.도로로) || [[Image:HQ Shop Item 550195.png]] || Oberon 650 Ver.Tamama(오베론 650 Ver.타마마) | | [[Image:HQ Shop Item 550194.png]] || Oberon 650 Ver.Dororo(오베론 650 Ver.도로로) || [[Image:HQ Shop Item 550195.png]] || Oberon 650 Ver.Tamama(오베론 650 Ver.타마마) | ||
|- | |- | ||
| [[Image:HQ Shop Item 550186.png]] || [http://transformers.wikia.com/wiki/Optimus_Prime_(WFC) Optimus Prime] (옵티머스 프라임) || [[Image:HQ Shop Item 550198.png]] || Baal, Lord of Destruction | | [[Image:HQ Shop Item 550186.png]] || [http://transformers.wikia.com/wiki/Optimus_Prime_(WFC) Optimus Prime] (옵티머스 프라임) || [[Image:HQ Shop Item 550198.png]] || Baal, Lord of Destruction | ||
|- | |- | ||
| [[Image:HQ Shop Item 550198.png]] || Lord Baal || [[Image:HQ Shop Item 550199.png]] || Hellhound | | [[Image:HQ Shop Item 550198.png]] || Lord Baal || [[Image:HQ Shop Item 550199.png]] || Hellhound | ||
|- | |||
| [[Image:Dunno.png|64px]] || Lord of Inferno (로드 오브 인페르노) | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |