Regional Equipment: Difference between revisions
→Crafting Material
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 189: | Line 189: | ||
| [[9-4]] through [[9-6]] | | [[9-4]] through [[9-6]] | ||
| Berserker's Roar Set | | Berserker's Roar Set | ||
|- | |||
| [[File:HQ Shop Item 117823.png]] | |||
| Decision Stone | |||
| [[10-1]] through ?? | |||
| Decision's Mana Set | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |