Anonymous user
Knockdown: Difference between revisions
→Raven (Base Class)
Line 540: | Line 540: | ||
|- | |- | ||
|>>'''X''' | |>>'''X''' | ||
| | |3.4 | ||
|- | |- | ||
|>>^'''X''' | |>>^'''X''' | ||
Line 606: | Line 606: | ||
|ZZZX '''Z''' | |ZZZX '''Z''' | ||
|0 (KD) | |0 (KD) | ||
|- | |||
|X'''Z'''ZZ | |||
|1 | |||
|- | |||
|XZ'''Z'''Z | |||
|2 '''(LA2)''' | |||
|- | |- | ||
|XZZ'''Z''' | |XZZ'''Z''' |