Socketing Equipment: Difference between revisions
m
→Acquirable stats
Line 212: | Line 212: | ||
| N/A | | N/A | ||
| N/A | | N/A | ||
|- | |||
| Critical | | Critical | ||
| [[Image:Scrit.png]] | | [[Image:Scrit.png]] |